ODBĘDZIE SIĘ W DNIU

6 CZERWCA 2024 r. O GODZ. 9.00

W SALI WIDOWISKOWEJ BUDYNKU ADMINISTRACJI

Ogromny sukces Reprezentacji Enea Wytwarzanie w halowej piłce nożnej !!!

Nasza drużyna zajęła II miejsce w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017

11.03.2017r. w kozienickiej hali sportowej w Kozienicach rozegrano finały  Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Reprezentacja Enea Wytwarzanie po wyeliminowaniu w ćwierćfinałach faworyzowanej drużyny Policji 3:0 w drodze do wielkiego finału zmierzyła się z wiceliderem rozgrywek rundy zasadniczej zespołem Galerii Jubilerskiej MB. Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu nasza drużyna wykazała się ogromnym duchem walki i ambicji. Po kilku minutach pierwszej połowy nasza drużyna przegrywała 0:2. Wiara w osiągnięcie dobrego wyniku przyniosła wyśmienity skutek. Po genialnych akcjach i zaangażowaniu naszego zespołu ostatecznie wygraliśmy spotkanie 4:2 co było przepustką do gry w Wielkim Finale. Gole w tym meczu zdobyli: Łukasz Anioł,Grzegorz Bolek,Paweł Pilarek a jedna bramka była samobójcza przy wielkim udziale naszego zawodnika Marcela Skiby który do końca przeszkadzał zawodnikom drużyny przeciwnej którzy popełnili ogromny błąd strzelając gola do własnej bramki.

W finale przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa GP Transport Głowaczów. Należy wspomnieć że w szeregach drużyny z Głowaczowa grali gracze którzy jeszcze nie tak dawno występowali na co dzień w zespołach piłkarskich naszego regionu. Po zaciętym meczu ostatecznie drużyna z  Głowaczowa wygrała 4:0.

Od połowy listopada 2016 roku w kazdy poniedziałek i kilka sobót nasza drużyna rozegrała w sumie 19 spotkań w całej rundzie.

Krzysztof Bomba

Drużyna zawdzięczna swój udział dzięki wsparciu ze strony Międzyzakładowego Związku Zawodowego Energetyków oraz Związku Zawodowego Pracowników Zmianowych działających w Enea Wytwarzanie.